Sitemizde şuan toplam 3016 film bulunmaktadır.
bodrum escort

Başlangıç – Inception Türkçe Dublaj izle

           
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Başlangıç – Inception Türkçe Dublaj izle

Ödüllü yönetmen Christopher Nolan’dan çağ dışı bir yapım. 2010’un tüm ödüllerine aday gösterilen film hepsini kazanarak bu alanda bir ilke imza atmış. 2010 yılından 2015 yılına kadar izleyeni kat kat artmaya devam eden filmin başrolünde ise Titanik filmiyle özdeşleşen, Titanik filminin kahramanı Leonardo DiCaprio bulunuyor. Bu kadar güzel giden kurguya Leonardo DiCaprio tuz olmuş.

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız başlangıçı tamamlayabilirse… Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb’un görebildiği bir düşmandır.

Tür: 2010 Filmleri, Aksiyon, Bilimkurgu, Editörün Seçimi, Hit Filmler, İmdb 8.0/10+, Tüm Filmler, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Yapım: 2010 - İngiltere, Amerika

IMDB Puanı: 8.8

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Marion Cotillard, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?